Hakkımızda

Bulcukspor Kulübü 2007 yılında Konya’da kurulmuştur. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Spor Kulübü olarak, Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından da Okçuluk branşında tescil edilmiştir. Konya’nın ilk okçuluk kulübü olma özelliğinin yanı sıra Konyamızı ilk ulusal ve uluslararası okçuluk alanında başarıyla temsil eden kulüp olma özelliği taşır.

Kulübümüz her branşta faaliyet göstermek yerine uzmanlık ve ihtisaslaşmaya verdiği önem doğrultusunda şimdilik sadece dört ana branşta faaliyet göstermektedir.
Bulcukspor Kulübü Konya’da ana branş olarak Geleneksel okçuluk ve Olimpik okçuluk yan branşlar olarak ta Dağcılık ve Badminton sporunun gelişmesi ve yaygınlaşması için çalışmaktadır.

Kulüp faaliyetleri lisanslı Antrenörlerimiz tarafından ilgili Federasyonların talimatları doğrultusunda titizlikle ve profesyonelce yürütülmektedir.

Kulübümüz Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna, Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonuna, Türkiye Okçuluk Federasyonuna ve Dağcılık Federasyonuna üyedir…